Lektorzy

Sylwia Bartkowiak ANGIELSKI

lektor polskojęzyczny

Magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim z ponad 18-letnim doświadczeniem w uczeniu angielskiego.

Urszula Nowak ANGIELSKI

Od zawsze uczy angielskiego. Pomaga kursantom przełamać nieśmiałość i pokonać barierę w mówieniu. Pomysłodawczyni zajęć ‚Przed rozmową o pracę’ dla osób przygotowujących się do powrotu na rynek pracy.

Kasia Grant ANGIELSKI

Native speaker z trzema obywatelstwami: angielskim, nowozelandzkim i polskim. Efektywność, dokładność, komunikatywność i elastyczność to jej cechy w nauczaniu.

Krzysztof Jan Kwiatkowski

Filolog-iberysta po Uniwersytecie Jagiellońskim i stażu naukowym na Uniwersytecie Hawańskim, poliglota, pilot wycieczek i przewodnik turystyczny po Trójmieście dla grup hiszpańskojęzycznych.

Przemysław Bukiewicz ANGIELSKI

Przemysław Bukiewicz: Nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu oraz pobytem w krajach anglojęzycznych. Entuzjasta poprawnej wymowy w języku angielskim.

David Arnold ANGIELSKI W BIZNESIE

Profesjonalista w każdym calu. Specjalizuje się, nie tylko w angielskim biznesowym, ale również w coachingu biznesowym dla kadry zarządzającej. Prowadzi zajęcia dla osób z zaawansowaną znajomością angielskiego.

John Douglas BRYTYJSKI ANGIELSKI

Brytyjczyk z Nottingam. 20 lat doświadczenia. Prowadzi zajęcia konwersacyjne z młodzieżą i dorosłymi oraz dziećmi, które wróciły z Anglii do Polski i tu kontynuują naukę. Szanowany przez kursantów za swoją wiedzę, dojrzałość i łatwość w komunikowaniu się z różnymi grupami wiekowymi.

Juan Sebastian Perez HISZPAŃSKI

Magister w zakresie pedagogiki na Uniwersytecie w Sewilli. Uczy hiszpańskiego, a zarazem przekazuje oryginalną wiedzę o hiszpańskiej historii, ważnych datach w kalendarzu, geografii, kuchni, zwyczajach czy muzyce. Na jego zajęciach można skosztować specjałów kuchni hiszpańskiej, którymi Juan częstuje uczestników. Fan podróżowania, czytania, twórczego pisania i piłki nożnej.