Lektorzy

Gerard Carruthers Angielski

Native speaker z Irlandii z metodycznym przygotowaniem do nauczania języka angielskiego. Certyfikowany dyplomem TEFL. Prowadzi zajęcia poprzez nietuzinkowe rozmowy na wysokim poziomie intelektualnym. Z zamiłowania artysta-malarz. Spokojny, serdeczny, otwarty i zawsze gotowy pomagać w językowym rozwoju.

Natalia Kubińska

Jej pasją są języki obce, nauka i dalekie podróże podczas których czerpie pełnymi garściami z lokalnych kultur. Od dziecka ma kontakt z międzynarodowym środowiskiem w Polsce, wspiera lokalną społeczność obcokrajowców oraz brała udział w wyjazdach wspierających misje w Botswanie i Zambi.

David Cibrik ANGIELSKI

David ukończył studia licencjackie z języka angielskiego w zakresie kreatywnego pisania oraz obronił tytuł magistra w tymże zakresie. Prowadzi zajęcia nie tylko z młodzieżą i dorosłymi, ale również dziećmi.

Dagna Stachnik ANGIELSKI

lektor polskojęzyczny

Język angielski to jej pasja od lat dziecięcych. W ostatnim czasie mieszkała i pracowała 5 lat w Wielkiej Brytanii.

Sylwia Bartkowiak ANGIELSKI

lektor polskojęzyczny

Magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim z ponad 20-letnim doświadczeniem w uczeniu angielskiego.

Urszula Nowak ANGIELSKI

Od zawsze uczy angielskiego. Pomaga kursantom przełamać nieśmiałość i pokonać barierę w mówieniu. Pomysłodawczyni zajęć ‚Przed rozmową o pracę’ dla osób przygotowujących się do powrotu na rynek pracy.

Kasia Grant ANGIELSKI

Native speaker z trzema obywatelstwami: angielskim, nowozelandzkim i polskim. Efektywność, dokładność, komunikatywność i elastyczność to jej cechy w nauczaniu.

Przemysław Bukiewicz ANGIELSKI

Przemysław Bukiewicz: Nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu oraz pobytem w krajach anglojęzycznych. Entuzjasta poprawnej wymowy w języku angielskim.