Referencje

XENON KIDS

marta_ciolek-blackwhite

Marta Ciolek

mama Mai

‚Na angielskim śpiewamy, bawimy się i uczymy słówek. Lubię moją Panią, bo zawsze się uśmiecha i mi pomaga. Mam książkę. Koloruję, naklejam naklejki i wycinam. Pani ciągle mówi po angielsku’. To opinia o zajęciach angielskiego mojej córeczki Mai:) Bardzo polecamy tę szkołę:)

Ewa Ścibiorek

mama Gabrysi

Moja sześcioletnia córka Gabrysia z radością wyczekuje każdych kolejnych zajęć, a mnie cieszy różnorodność metod stosowanych na lekcji: od przedszkolnych piosenek, po angażujące gry i quizy, które dzieci uwielbiają. Absorbujące zajęcia w połączeniu z pracą z książką kursową to idealne rozwiązanie dla dzieci i rodziców, oczekujących efektów w nauce.

Xenon school

Joanna Święcka

mama Kacpra

Szukałam zajęć dla 3latka które będą dostosowane do jego wieku i bardzo się ciesze, że trafiłam właśnie do Pani Sylwii. Synek jest bardzo zadowolony, uwielbia przychodzić na zajęcia, widać że się nie nudzi. Polecam wszystkim rodzicom małych i większych dzieci 🙂 Pozdrawiam!

Xenon school

Iza Cysewska

mama Kamili

Profesjonalizm i umiejętność dotarcia do najbardziej wymagającego ucznia – dziecka. Córka jest bardzo zadowolona z zajęć z p. Sylwią. Ja również bo widzę postępy w nauce.

Xenon school

Iwona Swiąder

mama Zuzi

Gorąco wszystkim polecam zajęcia w Xenon School. Moja córka uwielbia zajęcia z Panią Sylwią. Nigdy się nie nudzi, jest zawsze ciekawie, wesoło i przede wszystkim profesjonalnie:-) widzimy ogromny postęp i zapał do zabawy z angielskim u Zuzi.

Xenon school

Aneta Czarniecka

mama Julki

Jak wielu rodziców, na początku roku szkolnego szukałam zajęć angielskiego dla mojej czteroletniej córki Julki. Po próbnych zajęciach u Pani Sylwii, poszłam do jeszcze jednej szkoły, również na zajęcia próbne. Zajęcia u Pani Sylwii przewyższyły konkurencyjną szkołę metodyką nauczania, doświadczeniem, zaangażowaniem lektorki, wyczuciem, elastycznością, różnorodnością i atrakcyjnością zajęć. Poleciłam szkołę jeszcze 5 mamom i dzieci stworzyły 6cio osobową grupę.
Julia bardzo lubi chodzić do Pani na zajęcia.
Pani Sylwio tak trzymać !!!

Xenon school

Karolina Markiewicz

mama Zuzi

Moja córka uczy się w Xenon School już trzeci rok. Dzisiaj ma książkę dla pierwszoklasistów, chociaż jest jeszcze w przedszkolu. Córka chętnie mówi po angielsku, a gdy wraca do domu, z zaangażowaniem odrabia pracę domową.
Polecam szkołę Xenon School rodzicom, którzy oczekują efektów, a jednocześnie szukają zajęć, gdzie dziecko, będzie czuło się dobrze i bezpiecznie, a nauczyciel natchnie dzieci chęcią do nauki angielskiego.

Xenon school

Joanna Woźniak

mama Julki

Moja córka Julia z radością idzie na każde zajęcia angielskiego, a w domu ogląda piosenki i filmiki na youtube po angielsku. Jest zaciekawiona i zainspirowana do nauki angielskiego. Polecam zajęcia dla dzieci w Xenon School.

XENON TEENS

Xenon school

Agata Mikłaszewicz

maturzystka

Jestem tegoroczną maturzystką. U Pani Sylwii Bartkowiak przygotowywałam się przez ok. pół roku. Z przyjemnością chodziłam na każde zajęcia, ponieważ Pani Sylwia jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Ponadto zawsze była przygotowana, a ja nigdy nie miałam poczucia straconego czasu. Po każdych zajęciach stawałam się bardziej pewna siebie, dysponując coraz to bogatszym zasobem słówek. Od kiedy pamiętam miałam problemy z uczeniem się języka nie zdobywając lepszych ocen niż trójki. Martwiłam się maturą, ale dzięki Pani Sylwii część ustną z języka angielskiego zdałam na 90%, a pisemną aż na 96% ! Dostałam się na moje wymarzone studia, a i filmy anglojęzyczne nie są już dla mnie problemem.

kamisnski

Adam Kamiński

maturzysta

Przede wszystkim uczęszczanie na zajęcia z języka nie polega tylko na „odbębnieniu” godzin. Trzeba coś z tego wynieść, a z Sylwią Bartkowiak jest to gwarantowane. Wielu jest nauczycieli języka angielskiego, ale nigdy nie spotkałem się z zajęciami, które dawałyby aż tyle, a w dodatku w świetnej atmosferze. Sam przygotowywałem się z panią Sylwią do matury i zajęcia były zróżnicowane i ciekawe, dzięki nim wiedziałem czego spodziewać się na maturze, rozwinąłem słownictwo i poprawiłem znajomość gramatyki. Zajęcia z Sylwią Bartkowiak polecam znajomym i ci, którzy skorzystali są równie zadowoleni co ja.

Alan

uczeń

Do Anglo-House chodzę od dwóch lat. W tym roku zdałem egzamin gimnazjalny z angielskiego na 98% i dostałem się do VI LO w Gdyni. W liceum będę kontynuował naukę w Anglo-House.

XENON ADULTS

Leszek Mulewski

Naukę języka angielskiego w ramach szkolenia organizowanego przez Combidata Poland Sp. z.o.o prowadziła Pani Sylwia Bartkowiak. Zajęcia odbywały się w soboty i niedziele w okresie od kwietnia do października 2011 roku. Sposób ich prowadzenia, a w szczególności ilość i jakość przygotowanych na każde zajęcia dla poszczególnych ich uczestników materiałów do ćwiczeń, konkursów i indywidualnych zadań zasługuje na szczególne podkreślenie. Ciekawymi, i moim zdaniem efektywnymi z punktu widzenia nauki języka angielskiego, były przygotowane zadania dla 2-3 osobowych grup. Pozwalały one na praktyczną naukę z jednoczesnym odniesieniem się do typowych, życiowych sytuacji. Dzięki takiemu prowadzeniu nauki, jej uczestnicy przełamując opory w praktycznym stosowaniu języka angielskiego w mowie, mieli możliwość poznania typowych zwrotów. Moim zdaniem prowadzenie lekcji języka angielskiego przez panią Sylwię Bartkowiak można uznać za wzorowe i z tego właśnie powodu polecamy ją uczącym się tego języka.
O czym z przyjemnością informuje uczestniczący w powyższych zajęciach uczeń (w wieku 45+)

Emilia Kuc

Pewik Gdynia

Dzięki zajęciom prowadzonym przez Sylwię nabrałam wielką ochotę na naukę języka angielskiego. Sposób prowadzenia lekcji nie jest szablonowy, dzięki temu są one bardzo ciekawe i nawet 4 godziny mijają bardzo szybko. Na jednych z pierwszych spotkań Sylwia powiedziała piękne zdanie „Nauczanie to rozpalanie ognia, a nie napełnianie wiadra wodą” – w 100% udaje się jej realizować tą sentencję. Nie spotkałam jeszcze drugiego takiego nauczyciela, który by wzbudził we mnie taką chęć nauki języka angielskiego.

Arek

Jeżeli chodzi o podziękowanie Tobie, to długo się jeszcze pewnie się nie odpłacę. Może nie tyle za sprawdzenie i poprawienie moich przygotowań do rozmowy o pracę, ale za sam fakt tego, że na nowo przekonałem się do nauki angielskiego. Do tej pory angielski był dla mnie czymś za bardzo nieosiągalnym. Kiedyś zraziłem się do uczenia tego języka i tak mi zostało. Z każdym lektorem nauka rozpoczynała się od tego samego materiału, a moja wiedza była niekompletna. Poza tym troszkę też zrażał mnie sposób prowadzenia zajęć przez lektorów, tzn. praca nad tekstem z książki a następnie nudne ćwiczenia również w książce. Twój urozmaicony sposób prowadzenia zajęć spowodował, że uwierzłem i na nowo się przekonałęm, że mogę nauczyć się angielskiego. I za to chyba zawsze będę Ci wdzięczny.
Co do kwestii mojej pracy, to w momencie, gdy zaczynałem nasze zajęcia z angielskiego, to nie miałem pojęcia, że będę starał się o inną pracę. Ale dzięki temu jak uczysz, przekonałem się że może jednak warto spróbować zmienić pracę. Jeszcze rok temu nigdy bym nie pomyślał, że pójdę na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie będą wypytywać mnie o różne rzeczy po angielsku.  Fajnie, że się udało, tam chyba będę miał bardzo duże możliwości rozwoju i realizowania się.

XENON BUSINESS

Agnieszka Baran

PEWIK, Gdynia

Nigdy nie lubiłam angielskiego, więc gdy po studiach zakończyłam swoją przygodę z tym językiem, odetchnęłam z ulgą. Do czasu aż trafiłam na szkolenia finansowane z Unii Europejskiej i zajęcia angielskiego z Sylwią Bartkowiak. Zajęcia prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze okazały się nie być nudnym wykładem, tylko pełnym niespodzianek kursem. Dzięki Sylwii przełamałam swój opór przed językiem i zaczęłam czuć przyjemność z nauki. Nie mogłam wprost doczekać się następnych zajęć i kolejnej porcji wiedzy. W przystępny sposób nauczyłam się gramatyki, ale co najważniejsze, zaczęłam rozmawiać po angielsku i choć na razie brakuje mi zasobu słów, to czuję, że jestem na najlepszej drodze, by w miarę swobodnie posługiwać się językiem angielskim. Sylwia w skuteczny sposób „roznieciła we mnie ogień” do nauki angielskiego 🙂

Małgorzata Kurzawa

GDYŃSKA FABRYKA OKIEN, Gdynia

Chciałabym serdecznie podziękować za możliwość uczestniczenia w Pani lekcjach języka angielskiego. Muszę przyznać, że na Pani zajęciach nie można się nudzić. Te lekcje zawsze były swoistym przeżyciem. Jest Pani wyjątkowo kreatywną młodą osobą, co miało przekład na nasze zajęcia. Z przyjemnością i zaskoczeniem stwierdzam, że nawet osoby w wieku 45+ mogą uczyć się poprzez zabawę i humor. Dlatego ja sama (a myślę, że nie tylko ja) z niecierpliwością wyczekiwałam następnych zajęć, bo nigdy nie wiedziałam co się może wydarzyć. I to właśnie było wspaniałe. Przekazywała nam Pani nie tylko gruntowną i profesjonalną wiedzę, ale też swój zapał i tę niewiarygodną pasję do tego języka. Jak się na Panią patrzy to „aż chce się chcieć” podążać dalej tą drogą. Mam ogromną nadzieję, że nasze drogi jeszcze się zejdą. Dlatego też mówię: do miłego zobaczenia.

Joanna Lewandowska

Baltic Sea Logistics , Gdynia

Uważam, że sposób prowadzenia zajęć przez Panią powoduje, że nauka staje się przyjemnością. Z całego serca życzę wszystkim takich nauczycieli. Nieodłączny uśmiech i dobre słowo powodują, że nie można doczekać się kolejnego spotkania. Mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze kiedyś się zejdą i będę mogła uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Panią.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz