Szkoła

Witamy na stronie Xenon School

Jesteśmy pierwszą w Trójmieście szkołą języka angielskiego specjalizującą się w nauczaniu angielskiego „żywego” – kolokwialnego i potocznego.

Xenon School powstał w odpowiedzi na Wasze zapotrzebowanie na naukę angielskiego komunikatywnego, który sprawdza się w czasie pobytu za granicą i w kontaktach z obcokrajowcami.

Poprawny, szkolny angielski, którego uczymy się lub uczono nas w szkołach nie daje możliwości swobodnej komunikacji w świecie anglojęzycznym. Chyba każdy z nas zderzył się z sytuacją, gdzie w kontakcie z obcokrajowcami nie rozumiał, bo mówili za szybko, używali skrótów, języka potocznego i często niegramatycznego.

W Xenon School uczymy mówić szybko, skrótami, potocznie i zwracamy uwagę na to, że aby język był komunikatywny, nie musi być poprawny.
Zatrudniamy native speakerów z różnych stron świata, tak aby dać Wam możliwość uczenia się angielskiego z pierwszej ręki, czyli od tych, którzy posługują się angielskim na co dzień.

Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu angielskiego pozwoliło nam stworzyć autorskie programy elastycznie dostosowywane do potrzeb edukacyjnych kursantów: Xenon Play dla dzieci, Xenon Pass dla młodzieży oraz Xenon Life dla dorosłych.