Xenon Adults

ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH

W Xenon School szanujemy indywidualne potrzeby i preferencje kursantów. To właśnie one decydują o formie zajęć, materiałach, z których korzystamy, terminach spotkań.

Dobra zabawa ułatwia przełamanie barier i nabranie śmiałości w posługiwaniu się językiem angielskim. Dlatego podczas zajęć chętnie wykorzystujemy gry, quizy czy humorystyczne dialogi i opowieści.

Zajęcia z native speakerem – obcokrajowcem, będącym lektorem anglojęzycznym, pozwalają z kolei na kontakt z „żywym” językiem angielskim.

Zajęcia:

grupowe lub indywidualne,

prowadzone głównie w języku angielskim,

według programu Xenon Life,

z lektorem polsko- i anglojęzycznym.

Dzięki nauce w Xenon School:

nauczysz się komunikować w codziennych sytuacjach i wyrażać swoje zdanie na różne tematy,

poznasz literaturę, prasę i media anglojęzyczne,

nie będziesz potrzebować tłumaczenia, by zrozumieć filmy, wiadomości, programy telewizyjne, artykuły i teksty piosenek w języku angielskim,

osłuchasz się z różnymi akcentami języka angielskiego i przełamiesz barierę w mówieniu w obcym języku.

KURSY

REFERENCJE

admin

Agnieszka Baran

PEWIK, Gdynia

Nigdy nie lubiłam angielskiego, więc gdy po studiach zakończyłam swoją przygodę z tym językiem, odetchnęłam z ulgą. Do czasu aż trafiłam na szkolenia finansowane z Unii Europejskiej i zajęcia angielskiego z Sylwią Bartkowiak. Zajęcia prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze okazały się nie być nudnym wykładem, tylko pełnym niespodzianek kursem. Dzięki Sylwii przełamałam swój opór przed językiem i zaczęłam czuć przyjemność z nauki. Nie mogłam wprost doczekać się następnych zajęć i kolejnej porcji wiedzy. W przystępny sposób nauczyłam się gramatyki, ale co najważniejsze, zaczęłam rozmawiać po angielsku i choć na razie brakuje mi zasobu słów, to czuję, że jestem na najlepszej drodze, by w miarę swobodnie posługiwać się językiem angielskim. Sylwia w skuteczny sposób „roznieciła we mnie ogień” do nauki angielskiego 🙂

admin

Małgorzata Kurzawa

GDYŃSKA FABRYKA OKIEN, Gdynia

Chciałabym serdecznie podziękować za możliwość uczestniczenia w Pani lekcjach języka angielskiego. Muszę przyznać, że na Pani zajęciach nie można się nudzić. Te lekcje zawsze były swoistym przeżyciem. Jest Pani wyjątkowo kreatywną młodą osobą, co miało przekład na nasze zajęcia. Z przyjemnością i zaskoczeniem stwierdzam, że nawet osoby w wieku 45+ mogą uczyć się poprzez zabawę i humor. Dlatego ja sama (a myślę, że nie tylko ja) z niecierpliwością wyczekiwałam następnych zajęć, bo nigdy nie wiedziałam co się może wydarzyć. I to właśnie było wspaniałe. Przekazywała nam Pani nie tylko gruntowną i profesjonalną wiedzę, ale też swój zapał i tę niewiarygodną pasję do tego języka. Jak się na Panią patrzy to „aż chce się chcieć” podążać dalej tą drogą. Mam ogromną nadzieję, że nasze drogi jeszcze się zejdą. Dlatego też mówię: do miłego zobaczenia.