Xenon Business

ANGIELSKI DLA BIZNESU

W Xenon School ważne są dla nas oczekiwania Firmy zlecającej kurs oraz indywidualne potrzeby kursantów. Właśnie te czynniki decydują o formie zajęć, materiałach, z których korzystamy, terminach spotkań.

Dzięki programowi, przygotowanemu w oparciu o wyniki pre-testu oraz konsultacje z przedstawicielami Firmy, komunikacja w sytuacjach biznesowych staje się bardziej efektywna. Po ukończeniu kursu jego uczestnicy są gotowi podejść do certyfikowanych egzaminów LCCI, uznawanych przez pracodawców na całym świecie za dowód znajomości języka angielskiego.

Zapytaj o szczegółową ofertę dla firm.

Zajęcia:

realizowane metodą warsztatową w grupie współpracowników,

w dowolnym miejscu: w Xenon School lub u Klienta,

z lektorem polsko- i anglojęzycznym,

przygotowujące do certyfikowanych egzaminów biznesowego języka angielskiego LCCI.

Twoi pracownicy:

przełamią barierę w mówieniu w obcym języku,

nauczą się komunikować w języku angielskim w sytuacjach biznesowych i na co dzień,

poznają specyficzne dla danej branży słownictwo,

będą gotowi przystąpić do egzaminów: English for Business lub Spoken English for Industry and Commerce i zdobyć certyfikację LCCI.

KURSY

REFERENCJE

 admin

Ewa Poźniak-Klikowska

Bank Rumia Spółdzielczy

Jestem pod wielkim wrażeniem sposobu prowadzenia zajęć przez Panią Sylwię Bartkowiak. Zajęcia przygotowane były w sposób profesjonalny, wymagający od nauczyciela dużego nakładu pracy, pomysłowości i zaangażowania. Dla mnie zajęcia były bardzo ciekawe, zróżnicowane, dające możliwość wszechstronnego podejścia do nauki języka angielskiego (czytanie, pisanie, słuchanie, śpiewanie, powtarzanie, konwersacja, mówienie). Pani Sylwia Bartkowiak ponadto potrafiła stworzyć wspaniałą atmosferę zajęć i w skuteczny sposób aktywizować uczestników do wydajnej pracy. Dzięki wspaniałym umiejętnościom dydaktycznym Pani Sylwii Bartkowiak udało mi się udoskonalić umiejętność posługiwania się językiem angielskim, a co dla mnie najważniejsze – mam chęć kontynuowania nauki w przyszłości.

 admin

dr arch. Iwona Dzierżko-Bukal

Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Z przyjemnością stwierdzam, że zajęcia z Panią Sylwią Bartkowiak prowadzone były bardzo profesjonalnie – sumiennie i interesująco. Postęp w znajomości języka, jaki dzięki nim osiągnęłam, sprawił mi dużą satysfakcję. Zawodowe kwalifikacje oraz osobiste zaangażowanie Pani Sylwii Bartkowiak w pełni zasługują na uznanie i rekomendację.