Xenon Teens

ANGIELSKI DLA NASTOLATKÓW

Xenon School to miejsce, w którym nie tylko poprawisz swoje szkolne osiągnięcia i przygotujesz się do egzaminów, lecz również nabierzesz pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim i zechcesz używać go na co dzień.
Dobra zabawa ułatwia przełamanie barier i nabranie śmiałości w używaniu obcego języka. Dlatego podczas zajęć chętnie wykorzystujemy gry, quizy czy humorystyczne dialogi i opowieści.
Zajęcia z native speakerem – obcokrajowcem, będącym lektorem anglojęzycznym, pozwalają z kolei na kontakt z „żywym” językiem angielskim.

Zajęcia:

grupowe lub indywidualne,

prowadzone głównie w języku angielskim,

według autorskiego programu Xenon Pass,

z lektorem polsko- i anglojęzycznym.

Dzięki nauce w Xenon School:

poprawisz osiągnięcia szkolne i przygotujesz się do każdego egzaminu,

nauczysz się komunikować w codziennych sytuacjach i wyrażać swoje zdanie na różne tematy,

nie będziesz potrzebować tłumaczenia, by zrozumieć filmy i teksty piosenek w języku angielskim,

przełamiesz barierę w mówieniu w obcym języku.

KURSY

REFERENCJE

admin

Adam Kamiński

maturzysta

Przede wszystkim uczęszczanie na zajęcia z języka nie polega tylko na „odbębnieniu” godzin. Trzeba coś z tego wynieść, a z Sylwią Bartkowiak jest to gwarantowane. Jest wielu nauczycieli języka angielskiego, ale nigdy nie spotkałem się z zajęciami, które dawałyby aż tyle, a w dodatku w świetnej atmosferze. Przygotowywałem się do matury pod okiem pani Sylwii i zajęcia te były zróżnicowane i ciekawe. Dzięki nim wiedziałem czego spodziewać się na maturze, rozwinąłem słownictwo i poprawiłem znajomość gramatyki. Zajęcia z Sylwią Bartkowiak polecam znajomym i wszyscy, którzy z nich skorzystali są równie zadowoleni, co ja

admin

Anna Surma

kursantka

Na zajęcia uczęszczam już trzeci rok. Zajęcia prowadzone przez Sylwię Bartkowiak są przygotowane profesjonalnie i pomysłowo, są też bardzo urozmaicone. Sympatyczna atmosfera sprawiła, że staliśmy się zaprzyjaźnioną grupą. Zorganizowaliśmy nawet przebojową wycieczkę do Londynu – zwiedzanie, teatr a przede wszystkim praktyczne sprawdzenie znajomości języka.