Xenon Kids

ANGIELSKI DLA DZIECI

W Xenon School dzieci uczą się podczas zabawy. Ruszamy się, śpiewamy, rysujemy, odgrywamy scenki, a przy tym uczymy się. Dzieci przyswajają język w naturalny sposób – poznając piosenki i zabawy z angielskich przedszkoli czy opowiadając historie.

W tym miejscu czują się wyróżnione, szanowane i rozumiane. To pozwala im nabrać śmiałości w posługiwaniu się językiem angielskim, który staje się nieodłącznym elementem ich dnia.

Korzystamy z profesjonalnych podręczników dedykowanych dzieciom w określonym wieku. Dzięki temu, nauka jest uporządkowana. Dzieci potrafią odnieść temat lekcji do materiału w podręczniku. Elementy autorskiego programu Xenon Play czynią lekcję różnorodną i atrakcyjną.

Zajęcia:

indywidualne lub w grupie dzieci w podobnym wieku,

prowadzone wyłącznie w języku angielskim,

różnorodne: z elementami ruchu, śpiewu, rysunku i teatrzyku,

bazujące na metodach nauki przez zabawę.

Twoje dziecko nauczy się:

przyswajać język angielski w naturalny sposób,

komunikować się w codziennych sytuacjach,

posługiwać się pełnymi zdaniami,

rozumieć wypowiedzi innych.

KURSY

REFERENCJE

marta_ciolek-blackwhite

Marta Ciolek

mama Mai

Na angielskim śpiewamy, bawimy się i uczymy słówek. Lubię moją Panią, bo zawsze się uśmiecha i mi pomaga. Mam książkę. Koloruję, naklejam naklejki i wycinam. Pani ciągle mówi po angielsku.

admin

Ewa Ścibiorek

mama Gabrysi

Moja sześcioletnia córka Gabrysia z radością wyczekuje każdych kolejnych zajęć, a mnie cieszy różnorodność metod stosowanych na lekcji: od przedszkolnych piosenek, po angażujące gry i quizy, które dzieci uwielbiają. Absorbujące zajęcia w połączeniu z pracą z książką kursową to idealne rozwiązanie dla dzieci i rodziców, oczekujących efektów w nauce.