2023-11-22

Święta w XenonSchool

👻🎬 Filmowy Maraton: Zorganizowaliśmy emocjonujący maraton filmowy, gdzie nasi uczniowie mogli cieszyć się klasykami i nowościami w duchu Halloween.

🎲🤓 Gry Planszowe i Quizy: Rozwijaliśmy umiejętności myślowe poprzez ciekawe gry planszowe i energetyczne quizy, sprawiając, że nauka była fascynująca!

🦇🎨 Origami i Tatuaże: Twórcza strona października – uczniowie doskonalili swoje umiejętności origami, a także mieli okazję eksperymentować z tatuażami halloweenowymi.

👗🎭 Przebrania i Dekoracje: Nasza szkoła ożyła dzięki niesamowitym przebraniom uczniów, a klasowe dekoracje stworzyły magiczną atmosferę edukacyjnej przygody.

🎉🕺 Dyskoteka: Zakończyliśmy miesiąc hucznie! Nasza dyskoteka była pełna śmiechu, tańca i radosnych chwil.

📘🎨 Nauka poprzez Wykonywanie: Uczymy się przez działanie! Malowanie, rysowanie i zabawy w sklep czy salon kosmetyczny to tylko część naszych innowacyjnych zajęć.

🗣️🇺🇸 Ćwiczenie Amerykańskiego Akcentu: Poszerzamy horyzonty językowe! Uczniowie doskonalą swoje umiejętności poprzez autentyczne nagrania i rozmowy.

🌈🪑 Dekoracje i Wyposażenie: Nowe pufy w pokojach dzieci stworzyły przytulne i inspirujące miejsce do nauki, a nasze piękne dekoracje w pokoju native speakerów podkreśliły naszą miłość do języków obcych.

Share on:
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp