Szkoła

Witamy na stronie Xenon School

Xenon School to szkoła językowa specjalizująca się w nauce języków obcych poprzez konwersacje z native speakerami.

Zapraszamy na język angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, arabski i rosyjski.

W naszej ofercie kursów są też zajęcia z polskimi lektorami dla młodzieży i dorosłych, indywidualnie, w grupach oraz online. Program dostosowujemy do potrzeb naszych kursantów.

Od wielu lat prowadzimy również zajęcia dla dzieci od lat 2.

Historia naszej szkoły

Quisque nec quam convallis, scelerisque risus in, viverra ipsum. Mauris sed molestie magna. Nunc auctor aliquet tortor in venenatis. Suspendisse potenti. Etiam quis suscipit nulla. Cras at facilisis risus, nec accumsan urna. Praesent congue aliquet nisi, lorem eu hendrerit sem lobortis nec.

Celem szkoły Anglo-House było nauczanie języka angielskiego. I tak było przez 6 lat. Jednak kursanci mieli chęć uczenia się innych języków obcych. I tak dzisiaj oferujemy kursy z języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego czy rosyjskiego.

Od początku mieścimy się na ulicy Sląskiej 53 w Gdyni. Stary budynek Gdynia House z lat 80tych przeszedł metamorfozę w nowoczesny biurowiec Xenon Business Park. A razem, i my podjęliśmy wyzwanie stania się dużą szkoła językową.

W Anglo-House był 1 nauczyciel. W Xenon School jest już zespół lektorów: polskich jak i native speakerów, którzy poprzez nawiązanie dobrego kontaktu z kursantami ‘trafiają’ do ich głów, uczą, tłumaczą i konwersują. W doborze lektorów stawiamy na ich przyjazną osobowość, kwalifikacje oraz doświadczenie. Trzymamy wysoki poziom nauczania i rozwoju.

Lektorzy: