Kursy angielskiego

TWOJE DZIECKO ROZPOCZYNA NAUKĘ W PRZEDSZKOLU? Mamy dla Was zajęcia – angielski dla trzylatków To idealny czas, aby również rozpocząć naukę angielskiego. W szkole Xenon School oferujemy zajęcia – angielski dla trzylatków.
Nasze grupy dla przedszkolaków uczą angielskiego w wieku dostosowanym do nich, prowadząc zajęcia wyłącznie w języku angielskim.
Język angielski dla pierwszoklasistów to idealne rozwiązanie na początku edukacji wczesnoszkolnej. Wiele dzieci rozpoczęło już swoją przygodę z językiem angielskim w przedszkolu bawiąc się, śpiewając czy oglądając filmiki anglojęzyczne.
Wszyscy wiemy, że język angielski jest w dzisiejszych czasach jest podstawową umiejętnością, którą powinniśmy zapewnić naszym dzieciom już w od najmłodszych lat. Angielski w klasach 1-3 to już konieczność.
Zapraszamy serdecznie dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w naszych nowych zajęciach Kids Talk, które są nie tylko edukacyjne, ale także pełne zabawy i radości z nauki angielskiego!
W naszej szkole, uczymy języka angielskiego dzieci z klas 4-6, przede wszystkim wykorzystując materiały z językiem żywym, a nie książkowym.
Twoje dziecko zdało egzamin ósmoklasisty, do matury jeszcze trochę czasu, a chce dalej uczyć się angielskiego? Zajęcia dla uczniów liceum lub technikum są tutaj doskonałym rozwiązaniem.
Egzamin FCE dla młodzieży. Po dobrze zdanym egzaminie ósmoklasisty, jest najlepsza pora na przygotowania do egzaminu FCE.
Zobacz więcej