Xenon Kids - angielski dla dzieci

ANGIELSKI DLA DZIECI

W Xenon School dzieci uczą się podczas zabawy. Ruszamy się, śpiewamy, rysujemy, odgrywamy scenki, a przy tym uczymy się. Dzieci przyswajają język w naturalny sposób – poznając piosenki i zabawy z angielskich przedszkoli czy opowiadając historie.

W tym miejscu czują się wyróżnione, szanowane i rozumiane. To pozwala im nabrać śmiałości w posługiwaniu się językiem angielskim, który staje się nieodłącznym elementem ich dnia.

Korzystamy z profesjonalnych podręczników dedykowanych dzieciom w określonym wieku. Dzięki temu, nauka jest uporządkowana. Dzieci potrafią odnieść temat lekcji do materiału w podręczniku. Elementy autorskiego programu Xenon Play czynią lekcję różnorodną i atrakcyjną.

Zajęcia:

  • indywidualne lub w grupie dzieci w podobnym wieku,
  • prowadzone wyłącznie w języku angielskim,
  • różnorodne: z elementami ruchu, śpiewu, rysunku i teatrzyku,
  • bazujące na metodach nauki przez zabawę.

Twoje dziecko nauczy się:

  • przyswajać język angielski w naturalny sposób,
  • komunikować się w codziennych sytuacjach,
  • posługiwać się pełnymi zdaniami,
  • rozumieć wypowiedzi innych.

Kursy

TWOJE DZIECKO ROZPOCZYNA NAUKĘ W PRZEDSZKOLU? Mamy dla Was zajęcia – angielski dla trzylatków To idealny czas, aby również rozpocząć naukę angielskiego. W szkole Xenon School oferujemy zajęcia – angielski dla trzylatków.
Nasze grupy dla przedszkolaków uczą angielskiego w wieku dostosowanym do nich, prowadząc zajęcia wyłącznie w języku angielskim.
Język angielski dla pierwszoklasistów to idealne rozwiązanie na początku edukacji wczesnoszkolnej. Wiele dzieci rozpoczęło już swoją przygodę z językiem angielskim w przedszkolu bawiąc się, śpiewając czy oglądając filmiki anglojęzyczne.
Wszyscy wiemy, że język angielski jest w dzisiejszych czasach jest podstawową umiejętnością, którą powinniśmy zapewnić naszym dzieciom już w od najmłodszych lat. Angielski w klasach 1-3 to już konieczność.
Zapraszamy serdecznie dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w naszych nowych zajęciach Kids Talk, które są nie tylko edukacyjne, ale także pełne zabawy i radości z nauki angielskiego!
W naszej szkole, uczymy języka angielskiego dzieci z klas 4-6, przede wszystkim wykorzystując materiały z językiem żywym, a nie książkowym.
zobacz więcej