Xenon Kids - angielski dla dorosłych

ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH

W Xenon School szanujemy indywidualne potrzeby i preferencje kursantów. To właśnie one decydują o formie zajęć, materiałach, z których korzystamy, terminach spotkań.

Dobra zabawa ułatwia przełamanie barier i nabranie śmiałości w posługiwaniu się językiem angielskim. Dlatego podczas zajęć chętnie wykorzystujemy gry, quizy czy humorystyczne dialogi i opowieści.

Zajęcia z native speakerem – obcokrajowcem, będącym lektorem anglojęzycznym, pozwalają z kolei na kontakt z “żywym” językiem angielskim.

Zajęcia:

  • grupowe lub indywidualne,
  • prowadzone głównie w języku angielskim,
  • według programu Xenon Life,
  • z lektorem polsko- i anglojęzycznym.

Dzięki nauce w Xenon School:

  • nauczysz się komunikować w codziennych sytuacjach i wyrażać swoje zdanie na różne tematy,
  • poznasz literaturę, prasę i media anglojęzyczne,
  • nie będziesz potrzebować tłumaczenia, by zrozumieć filmy, wiadomości, programy telewizyjne, artykuły i teksty piosenek w języku angielskim,
  • osłuchasz się z różnymi akcentami języka angielskiego i przełamiesz barierę w mówieniu w obcym języku.

Kursy

Po latach przerwy w nauce angielskiego, wiele osób wybiera konwersacje z native speakerem w celu powrotu do nauki i praktykowania języka w przyjemny sposób.
W Xenon School oferujemy indywidualne konwersacje z native speakerem (Brytyjczykiem lub Amerykaninem) dostosowane do Twoich potrzeb i poziomu.
Odkryj nasz kurs angielskiego dla początkujących! Nauka konwersacji w praktycznych sytuacjach, eksploracja angielskiej popkultury, gry i materiały edukacyjne. Dołącz do nas już teraz!
Odkryj świat języka angielskiego na naszych grupowych kursach poziomu elementarnego (A2) z programem Xenon Life. Ćwicz konwersacje, eksploruj popkulturę i ucz się od native speakera.
Nauka angielskiego na poziomie A2/B1 w Xenon School to nowoczesne podejście, gdzie wykorzystujemy różnorodne materiały, w tym nagrania z YouTube, dostosowane do Twoich potrzeb.
Nauka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (B2) w Xenon School – mówisz, uczysz się, dostosowane do Ciebie.
zobacz więcej