The7 Loop Masonry & Grid

TWOJE DZIECKO ROZPOCZYNA NAUKĘ W PRZEDSZKOLU? Mamy dla Was zajęcia – angielski dla trzylatków To idealny czas, aby również rozpocząć naukę angielskiego. W szkole Xenon School oferujemy zajęcia – angielski dla trzylatków.
Nasze grupy dla przedszkolaków uczą angielskiego w wieku dostosowanym do nich, prowadząc zajęcia wyłącznie w języku angielskim.
Język angielski dla pierwszoklasistów to idealne rozwiązanie na początku edukacji wczesnoszkolnej. Wiele dzieci rozpoczęło już swoją przygodę z językiem angielskim w przedszkolu bawiąc się, śpiewając czy oglądając filmiki anglojęzyczne.
Wszyscy wiemy, że język angielski jest w dzisiejszych czasach jest podstawową umiejętnością, którą powinniśmy zapewnić naszym dzieciom już w od najmłodszych lat. Angielski w klasach 1-3 to już konieczność.
Zapraszamy serdecznie dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w naszych nowych zajęciach Kids Talk, które są nie tylko edukacyjne, ale także pełne zabawy i radości z nauki angielskiego!
W naszej szkole, uczymy języka angielskiego dzieci z klas 4-6, przede wszystkim wykorzystując materiały z językiem żywym, a nie książkowym.
Load more
Konwersacje po anglielsku Val, poprzez swój akcent, sposób mówienia i bycia, tworzy amerykański wymiar lekcji. Każdy kto chciałby doświadczyć amerykańskiego angielskiego, powinien mieć lekcje z Valem.
Konwersacje po anglielsku Native speaker jęz. angielskiego i polskiego, mieszkający w Londynie od 5 roku życia.
Native speaker Łatwo adaptuje się do różnych potrzeb uczenia się kursantów i dla nich opracowuje kurs.
lektor polskojęzyczny Magister filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim z ponad 20-letnim doświadczeniem w uczeniu angielskiego.
język angielski Od zawsze uczy angielskiego. Pomaga kursantom przełamać nieśmiałość i pokonać barierę w mówieniu.
native speaker Native speaker z trzema obywatelstwami: angielskim, nowozelandzkim i polskim.